Pasti na krysy

Jednou z nejúčinnějších možností, jak se zbavit krys, tak jsou pasti na krysy. Pasti na krysy je vhodné pochopitelně koupit, pokud máte podezření nebo pokud víte, že se u vás krysy vyskytují. Pasti mohou mít mnoho podob a vy by jste si měli rozmyslet, jaké si pořídíte. Pokud nevíte, kde si takové pasti na krysy zakoupit, tak je vhodné navštívit domácí potřeby, železářství a pokud ani tam nepochodíte, tak se podívat na internetu, tam na nějaké pasti na krysy jistě narazíte. Je třeba si nesplést pasti na myši a pasti na krysy, pasti na myši jsou výrazně menší a dospělou krysu by pravděpodobně nikdy nezabili.

Pasti na krysy jsou velmi účinné, krysy jsou sice chytré, ale zároveň také zvědavé, takže pokud necháte nataženou past na krysu, ne které bude návnada, tak se k ní krysa jednoduše přiblíží, past sklapne a přerazí jí vaz. Obvykle je lepší zakoupit pastí více a nastražit je i na místa kam moc nechodíte a to především a půdu, do sklepa atd. Je třeba si také zapamatovat, kam všude jste pasti umístili, aby jste pak po čase na nějakou past sami nešlápli, mohlo by to být bolestivé. Často je dobré zkombinovat ještě jeden způsob hubení krys a to je jed na rysy. Pokud rozmístíte pasti a navíc necháte i nastražený jed na krysy, tak máte téměř jistotu, že se krysa buď chytne do pasti nebo že pozře jed, který ji zabije. Je dobré zamezit také tomu, aby se v domě nacházelo cokoliv, co by mohlo krysy přilákat tedy žádné potraviny na volných prostranstvích, špatně uskladněné potraviny atd. Na různá místa v bytě je také dobré poházet psí a kočičí chlupy, krysy se jich často leknou, pokud je ucítí a zmizí. Zakročte proti krysám tvrdě a rázně, nedovolte, aby vám poškozovali váš byt a ohrožovali i vás samotné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>